تبلیغات
گفت آهنگ - ۲۰ فروردین؛ آخرین مهلت ثبت‌نام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

۲۰ فروردین؛ آخرین مهلت ثبت‌نام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

چهارشنبه 9 فروردین 1396 12:46 ق.ظ

 

20 فروردین؛ آخرین مهلت ثبت‌نام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد • قدرت دانش آموز

 • 20 فروردین؛ آخرین مهلت ثبت‌نام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد • قدرت دانش آموز

  متقاضیان پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی فقط تا ۲۰ فروردین برای ثبت‌نام در فراخوان جدید جذب هیات علمی غیر علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی فرصت دارند.

  به گزارش دانشجو برق، ثبت‌نام فراخوان جدید دانشگاه آزاد اسلامی که از ۲۰ بهمن سال ۹۵ آغاز شده بود تا ۲۰ اسفند ادامه داشت و با یک‌بار تمدید، بیستم این ماه به عنوان آخرین مهلت ثبت‌نام برای متقاضیان در نظر گرفته شده است.

  متقاضیان استخدام در دانشگاه آزاد اسلامی در صورت داشتن شرایط، می‌توانند به سامانه جذب این دانشگاه به نشانی http://jazb.iau.ir مراجعه و در فراخوان جذب ثبت‌نام کنند و حداکثر تا ۱۰۰ روز پس از تکمیل ثبت‌نام، مدارک مورد نیاز را به دبیرخانه هیات اجرایی جذب استان مربوط تحویل دهند تا پس از گذراندن فرآیند استخدام براساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، در دانشگاه آزاد اسلامی جذب شوند.

  پیگیری درخواست‌های استخدام فقط از طریق سامانه جذب امکان‌پذیر است.

  مدارک موردنیاز و ضوابط و مقررات مربوط به استخدام هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه مذکور موجود است و متقاضیان باید راهنمای ثبت‌نام را با دقت مطالعه و بعد فرآیند ثبت‌نام را دنبال کنند.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در صورتی که متقاضیان ثبت‌نام را تکمیل نکنند یا مدارک لازم را به دبیرخانه هیات اجرایی جذب در مدت ۱۰ روز تحویل ندهند، بررسی فرآیند جذب متقاضی از دستور کار خارج می‌شود.

  انتهای پیام


برچسب ها: ۲۰ ، فروردین؛ ، آخرین ، مهلت ، ثبت‌نام ، جذب ، هیات ،